Služby

Sme Vám k dispozícií v oblastiach:


Účtovníctvo

Poskytujeme komplexné vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva pre všetky firmy a organizácie registrované na území Slovenskej republiky.

Vaše doklady pred zaúčtovaním dôkladne kontrolujeme, či sú vystavené v súlade s platnou legislatívou. Preverujeme aj náležitosti vašich obchodných partnerov, aby boli splnené všetky zákonné podmienky preukaznosti vašich podnikateľských aktivít.


 


 


Legislatíva

Vzhľadom na bohatú činnosť našich zákonodarcov, sledujeme všetky novinky v legislatíve. Pravidelne upozorňujeme na všetky zmeny týkajúce sa vašich podnikateľských aktivít v oblasti daňového práva, pracovného práva, obchodného práva a rovnako aj trestného práva.  

Upozorňujeme na zmeny vopred, aby ste mali čas sa na nové povinnosti pripraviť a zbytočne vás nemilo neprekvapili.

 


 


 


Dane

Poskytujeme jednorázové daňové konzultácie, aj dlhodobý dohľad nad jednotlivými daňovými povinnosťami, evidenciami, daňovými hláseniami a priznaniami, zastúpime vás pred daňovým úradom pri daňovej kontrole. viac www.dagmar.cierna.sk.

 


 


Personalistika

Vedieme vašu kompletnú personálnu a mzdovú agendu. V rámci kompexnej starostlivosti od prihlásenia zamestnávateľa a zamestnanca až po úplné odhlásenie na daňovom úrade a poisťovniach, zabezepčujeme aj komunikáciu s jednotlivými inštitúciami nielen pri mesačných hláseniach ale rovnako aj pri kontrolách. 

Vypracujeme vám bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov. Zaregistrujeme vás na  Úrade pre ochranu osobných údajov.


 


 


Firmy

Zvažujete začať podnikať a neviete sa rozhodnúť či živnosť alebo spoločnosť s ručením obmedzeným? Prevedieme vás výhodami a nevýhodami jednotlivých foriem podnikania a nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie.

Nedarí sa vám v podnikaní? Prejdeme s vami vaše podnikateľské aktivity, zvážime všetky možnosti a nájdeme najvhodnejšie východisko. Reštrukturalizácia pomôže pri ozdravení, ale niekedy je najlepšie riešenie likvidácia spoločnosti.


 


 


Mediátor

Dostali ste sa s obchodným partnerom do sporu? Je vás viac spoločníkov a neviete nájsť spoločne vhodné riešenie problémov?  Máte spory so zamestnancami?  Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme nájsť riešenie z týchto situácií bez veľkých nákladov na súdne spory.

 

 

Napíšte nám!
S čím by ste potrebovali pomôcť? *
Meno *
E-mail *
Telefón *
* Povinné údaje